2019-2020 навчальний рік
Правила безпеки під час літніх канікул
З днем захисту дітей!
Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, майбутнє всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.
Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!
Подяка батькам
Дорогі наші батьки! Адміністрація школи та класні керівники висловлюють Вам подяку за те, що Ви підтримали дистанційне навчання і весь час були разом з нами та своїми дітьми, за 100% готовність прийти на допомогу, за читання наших порад, аналіз помилок та роботу над ними, за допомогу у складанні онлайн-тестів, за вчасно надіслані творчі роботи, відео та фото-презентації, за чесно написані диктанти та контрольні роботи, за терпіння та міцну нервову систему. Спасибі Вам!
Як захистити себе від коронавірусу?
Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
Новий коронавірус - це передусім зоонозна інфекція. Тобто вона може передаватися від тварини до людини. Зазвичай, такі віруси не несуть загрози для людей. Проте коронавіруси можуть швидко мутувати та ставати небезпечними.
Для того, щоб вберегти себе та своїх ближніх від хвороби, потрібно перш за все дотримуватися найпростіших правил:
-
мийте руки;
-
уникайте близьких контактів з хворими;
-
збалансовано харчуйтеся;
-
пийте достатньо рідини;
-
провітрюйте та зволожуйте приміщення;
-
ведіть здоровий спосіб життя;
-
подбайте про достатню кількість сну;
-
не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Дотримуйтеся карантину та будьте здорові!
Карантин в навчальних закладах
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154 та на виконання відповідного рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заклад Придорожнянської ЗОШ І ступеня перебуватиме на карантині з 12 березня по 3 квітня 2020 року.
Конкурсна програма до дня 8 березня
З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з прекрасною половиною людства.
Веселим, запальним конкурсом " Я круте дівчисько", танцями, сміхом та подарунками вітали дівчаток у стінах нашої школи.
Вітаємо ще раз, наші маленькі красунечки.
Стоп коронавірусу!
У нашій школі проводяться заходи, щодо належної профілактики короновірусу. Щоденне вологе прибирання, провітрювання навчальних приміщень.З дітьми було проведено профілактичну бесіду, обговорення відео та пам'ятки.
Щиро надіємося і віримо, що усі ми та наші рідні будуть здорові.
Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!
В рамках відзначення річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, видатного сина українського народу, учнівська юнь Придорожнянської школи долучилась до традиційного конкурсу читців-декламаторів його поетичної спадщини. Творчий конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», присвячений пам’яті Кобзаря, розпочався із бесіди, яку підготувала Пасічник Іванна Володимирівна. Кожен з учнів взяв участь у дійстві: деякі малювали малюнки до творів письменника, а деякі декламували поезії з творчої спадщини Т.Шевченка, вірш українського автора, присвячений Кобзареві, а також твір на довільну тему. Неабияк емоційно, проникливо, вкладаючи душу, наші учні читали напам’ять улюблене з Шевченкового «Кобзаря» . За підсумками конкурсу журі визначило переможця – ученицю 4 класу Матвійчук Дарину. Усі, хто взяв участь, були нагороджені подяками та грамотами.
Практикум для вчителів!
19 лютого на базі Малосадівського НВК відбувся практикум для вчителів, задля підвищення кваліфікації, на тему "Формування поля креативності суб'єкта освітньої діяльності засобами ІТ-технологій". Педагоги Придорожнянської ЗОШ та Малосадівського НВК досягнули поставленої мети - вміння використовувати інформаційно-комунікативні та цифрові технологій в освітньому процесі, включаючи елементи навчання. Розробникам даного практикуму Панасюк Ірині Леонідівні та Мельніковій Наталії Леонідівні ми дякуємо за цікаву інформацію, творчі та різноманітні завдання і, звичайно, за яскраві враження, отриманні під час роботи.
Виставка-ярмарка "Освітянські обрії Дубенщини - 2020"
Сердечно вітаємо наших творчих вчителів початкових класів Лобозінську Олену Аркадіївну та Кисельчук Віру Павлівну, які вибороли І та ІІ місця у ХVІІ районній виставці-ярмарку "Освітянські обрії Дубенщини - 2020", у номінації "Виховна робота". Бажаємо Вам подальших успіхів, творчих злетів, любові і підтримки у Ваших сім'ях та, звичайно, нових ідей!
Засідання команди психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання
29 січня 2020 року фахівці команди психолого-педагогічного супроводу учнів з ООП підвели підсумки навчально-виховної та корекційно-розвивальної роботи в інклюзивному класі. Було прийнято рішення вважати динаміку розвитку та навчання учнів з ООП позитивною, обговорено та сплановано корекційно-розвивальні завдання на ІІ семестр по кожній дитині індивідуально.
В засіданні взяла участь директор інклюзивно-ресурсного центру Чорноус Людмила Володимирівна
Олімпіада "Зима 2019/20"
У стінах нашої школи відбувся тиждень шкільної міжнародної дистанційної олімпіади "Зима 2019/20" з української мови. На учнів чекали цікаві завдання, приємні враження та ексклюзивні нагороди. Кожен мав змогу індивідуально пройти тестування. Усі діти отримали дипломи та сертифікати.
День Соборності
22 січня було проведено виховну годину "Соборна Україна" під керівництвом Стрельчук Наталії В'ячеславівни. У своєму виступі вчитель розповіла дітям про історичне значення Соборності України та історичні витоки ідей соборності, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави. Під час заходу діти переглянули тематичні фільми та презентації. Учні прикрасили класну дошку малюнками та створили ланцюг єдності.
Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
Педагогічна рада
28 грудня 2019 року відбулася педагогічна рада.
Батьки у ролі вчителів!
27 грудня у нашій школі було проведено майстер-клас нашими батьками, які старанно готувалися до заняття.
Першою у ролі вчителя побувала Кузьмич Оксана Сергіївна. Разом з дітками вона виготовила яскраві новорічні іграшки для ялинки. Учні із задоволенням та захопленням виконували роботу. Оксана Сергіївна у ході своєї роботи ретельно пояснювала дітям як потрібно виконувати виріб, допомагала кожному з учнів і не забувала у всьому їх хвалити.
Друге заняття проводилося під керівництвом Белаш Анжели Вікторівни. Мама учениці 4 класу у дитинстві мріяла стати вчителем, хоча нині працює у лікарні медсестрою, каже, що в освітній галузі можуть працювати лише ті, які мають особливе покликання. Анжела Вікторівна показала учням, як необхідно надавати першу медичну допомогу. Діти зацікавлено спостерігали за усім, що їм показували та побували у ролі потерпілих.
Дуже дякуємо нашим батькам за яскраві, цікаві та корисні заняття!
Здрастуй, Новий рік!
Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекають цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, подарунками, та веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
Щороку Придорожнянська школа сумлінно готується до Новорічних свят. А цього року наші діти разом зі своїми вчителями зустріли Діда Мороза у розважальному центрі Skay UP.
Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій нашим дітками. Діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз разом зі своїми друзями Мишенятами почнуть із червоного мішка діставати солодкі подарунки. Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть вчителі повірили у чудеса.
День чистоти!
Без співпраці, взаєморозуміння та взаємопідтримки між школою та батьками неможлива ефективна робота навчального закладу. Ми можемо твердо сказати, що ці три складові тісно співпрацюють у нашій школі.
Наші найкращі у світі батьки, залишивши усі домашні клопоти, дружньою компанією прийшли і прибрали територію нашого навчального закладу. На допомогу батькам вибігла і наша дітвора. Працювали, трудилися всі, наче бджілки у вулику. Результат був приголомшений. Наша територія стала, як картинка: чистенька та гарненька.
Дякуємо вам, наші мамочки і татусі.
Андріївські вечорниці
Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди. У стародавніх слов’ян були різні обряди, різні релігійні свята, що святкувалися у певний час.
Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…
Наша шкільна родина зібралася в гурт, щоб повеселитися, поспівати, позабавлятися та скуштувати вареників.
Свято "А, нумо, хлопці!"
6 грудня дівчата нашої школи вітали хлопців, майбутніх чоловіків із Днем Збройних Сил України. Під керівництвом Кисельчук Віри Павлівни було проведено виховну годину «А, нумо, хлопці!». У змаганнях сильна половина учнів проявила сміливість, спритність, винахідливість та витримку. Оцінювали учасників змагань наші дівчатка. А на завершення усіх наших хлопців ми привітали із святом та побажали їм міцного здоров’я, наснаги, впевненості у завтрішньому дні та любові до рідної Батьківщини. Батьківщина у нас одна-єдина, це Україна!!!..
Загальношкільні батьківські збори
День Гідності та Свободи
Екскурсія до пожежної частини
Гідність та свобода — для українців це не просто слова, для нашого народу це сенс життя протягом усіх віків. Це — боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність. 21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
У стінах і нашої школи було проведено виховну бесіду до Дня Гідності та Свободи.
25 жовтня учні Придорожнянської ЗОШ із своїми вчителями Кисельчук В.П., Лобозінською О.А. та Пасічник І.В. здійснили поїздку до Дубенської пожежної частини.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший пожежний рятувальник пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі пожежний рятувальник звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Дякуємо співробітникам Дубенської пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!
Тиждень Осені. День 4: "Фантазія"
В останній день тижня ми плідно працювали над виробами з природних матеріалів. Деякі учні принесли вироби уже готові, які робили вдома з батьками. Усі діти мають чудову фантазію, адже усе вийшло чудернацьким та незвичайним.
Завершили тиждень Осені нагородженням грамотами. Наші учні потрудилися і отримали не тільки грамоти, а й масу задоволення.
Тиждень Осені. День 3: "Пекельна кухня"
Третього дня усі дітки готували смачнющий вінегрет. Наші дівчатка готували салат, а хлопці підготували усе для столу. Все робили дружньо та у хорошому настрої. Усі залишилися задоволеними та ситими.
Тиждень Осені. День 2: "Похід у ліс"
Другий день нашого весело тижня ми провели з нашими дітками та батьками у лісі. Усі отримати масу задоволення, грали цікаві гри, проводили естафети, створювали малюнки із листя, розпалювали вогнище, ну і, звичайно, збирали гриби. Дякуємо батькам за те, що не залишилися осторонь, а цей день провели з нами.
Тиждень Осені. День 1: "У майстерні художника"
Сьогодні діти побували у ролі художників. Учні отримали велике задоволення, малюючи малюнки.
Тиждень Осені!
А що для нас осінь? Осінь — це сухі кленові листочки, що обпадають з дерев. Це — дощові дні, коли приємно дивитися на яскраві кольори, які в цей час, особливо природні. Осінь — це повітря наповнене запахом дощу та мокрого асфальту. Осінь - це весела пора, сповнена безліччю кольорових фарб.
Саме така чарівниця завітала до нашої школи. Весела, щедра, запальна, яскрава.
Розпочинаємо тиждень Осені під керівництвом Лобозінської Олени Аркадіївни.
Засідання ради з питань інклюзії
Зі святом, колеги!
Професія педагога – одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця викладача гідна великої поваги. Раз в рік, в першу неділю жовтня, усі святкуємо День Вчителя, адже ми, вчителі, на це заслуговуємо.
Шановні колеги, бажаємо вам бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей. Зі святом!
Свято вчителя
День вчителя в Україні вважають одним із найулюбленіших професійних свят, які відзначають не тільки діти, а й ті, хто виріс і працює в іншій сфері. Діти цього дня зранку планують, як вітатимуть улюблених педагогів. А деякі школи досі зберегли традицію самоуправління: коли школярі на день стають вчителями.Не порушували даної традиції вчителі та діти нашої школи. Слова вітання, пісні звучали нашим педагогам від їх вдячних здобувачів освіти. "Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Нехай кожен день ваш буде посмішками наповнений, квітами, правильними відповідями та відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов'ю, високими зарплатами та гідними преміями, душевним спокоєм і простим людським щастям!". Цікаво проходили і уроки. Адже учениці 4 класу в цей день стали вчителями. Хочеться щиро надіятися, що ця роль їм дуже сподобалася і в майбутньому оберуть саме цю професію.
Загальношкільні батьківські збори
Тиждень «Як боротися з булінгом».
З 16.09.2019 по 20.09.2019 у Придорожнянській ЗОШ І ст відбувся тиждень
«Як боротися з булінгом». Відповідальна за проведення заходів Лобозінська Олена Аркадіївна- класний керівник 3 класу.
Похід в бібліотеку
19 вересня учні 2 класу з класним керівником Кисельчук Вірою Павлівною відвідали шкільну бібліотеку с. Малі Сади. Тут їх гостинно зустріла прекрасна людина, професіонал своєї справи Паращинець Світлана Іванівна. Хлопчики і дівчатка спілкувалися з бібліотекарем, яка нікого не обділила увагою, відповідаючи на всі безкінечні дитячі питання. Хочеться від усього серця подякувати їй за гостинність.
Свято першого дзвоника
Веселим передзвоном покликав усю дітвору до школи перший дзвінок. Цей день був насичений посмішками: веселими у старшокласників, зацікавленими у першачків, схвильованими у мам, доброзичливими у вчителів. Всі раділи, що знову зібралися великою дружною родиною. Хай щастить нам у новому навчальному році!!
Перші уроки доброти
Наші найменші учні на першому уроці разом з вчителькою Стрельчук Наталією Вячеславівною та своїми батьками вирушили в подорож Країною Знань. Нове відкриває школа для них. В ігровій формі ознайомилися із шкільним життям, шукали відповіді на питання: «Для чого ходити до школи?», «Що таке дружба?», «Чи важко бути другом?». В процесі активно взаємодіяли всі його учасники, проявляючи інтерес до книги, знань, бажання вчитися, бути дружелюбним, доброзичливим, любити і поважати людей навколо. А головне всі прагнули згуртуватися та потоваришувати в новому колективі. Діти залюбки виконували цікаві завдання, а батьки підтримували та показували на власному прикладі, як добре, коли вмієш дружити. Весело співали, працювали в групі, зробили чудову зону для фото. Цей день порадував всіх присутніх приємними сюрпризами, гарними світлинами, позитивними емоціями та підтримкою нових друзів. Адже у нас спільна мета: ми хочемо вчитися. Разом ми - сила, разом ми – клас, все буде добре у нас!!!
Практично кожна людина хоче жити щасливо, при цьому у кожного своє розуміння цього слова.Однак, напевне, для кожного важливою складовою щасливого життя є дружба. Справжня дружба ґрунтується на взаємності, довірі і терпінні. Звісно ж, ніхто не застрахований від помилок, але треба вміти помічати їх в собі і ставати кращим, щоб бути кращим другом. Непогано, якщо дружба починається сміхом, і краще всього, якщо вона ним же закінчується.
На першому уроці у 2 класі учні разом з вчителемКисельчук Вірою Павлівною подорожували Країною Добрих людей, розкриваючи зміст понять «дружба»,«добро», «вміння бути дружнім і добрим». Адже ці дві чесноти завжди йдуть поряд. Урок був насичений цікавими завданнями не тільки для діток, але й для наших мам. Щиро надіємося, що наші учні завжди будуть справжніми друзями та хорошими, добрими людьми.
А ось наші найстарші учні третього та четвертого класів подорожували до Країни Доброти. Учні з наполегливістю працювали для того, щоб навчитися оцінювати власні вчинки, диференціювати ознаки доброго та злого, формувати загальнолюдські цінності. Йти Стежиною Добра було цікаво та захоплююче, адже діти, мандруючи, виконували різні завдання. У роботу також були залучені наші дорогі батьки. Наш день залишив після себе радісні моменти та яскраві емоції. Ну і, звичайно, ми завжди будемо нагадувати собі гасло нашого уроку: Поспішай творити добро!
Турбота про підростаюче покоління
Педагогічна рада
30.08.2019року у Придорожнянській ЗОШ І ст. пройшла педагогіна рада
Турбота про дітей, про здоров’я підростаючого покоління – одне з головних завдань, яке ставить перед собою школа і суспільство. Адже здорова нація – це впевненість у нашому майбутньому.
Тому сьогодні учні, батьки та працівники Придорожнянської ЗОШ І ступеня
висловлюють щирі слова вдячності генеральному директору ПП «Деметра» Стельмащук Олені Павлівні за виділенні кошти на придбання матеріалів для облаштування внутрішнього туалета в приміщенні Придорожнянської ЗОШ І ступеня та проведення будівельних робіт.
Особливі слова подяки Покотилу Степану Петровичу за розуміння і підтримку, за оперативність у виконанні робіт, за переживання у своєчасній доставці матеріалів.
Щирі слова вдячності говоримо Дубенській аграрній компанії, а саме представнику даної компанії юрисконсульту Калістратову Сергію Євгеновичу за виділені кошти на заміну підлоги у коридорі школи. Новенькою плиткою засвітилася рівненька площина,здається навіть коридор став більший. Це уже вдруге сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ДАК надає нам значущу допомогу і підтримку. Дякуємо Вам безмежно!
Не залишилися байдужими до наших проблем і наші місцеві підприємці Посільський Святослав Аполінарович, Черемухін Степан Сергійович. За їхньої підтримки ми замінили підлогу у 4 класі. Окремі слова подяки висловлюємо Посільському Володимиру Володимировичу. Саме завдяки йому у нашій школі є вода.
Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.